ORL

Ambulance ORL Tuzarová s.r.o. zajišťuje ve spolupráci s ostatními oddělení mi – zejména RTG, Biochemickou a Mikrobiologickou laboratoří diagnostiku a léčení v oblasti uší, nosu a krku. Ordinace je zařízena nejmodernější vyšetřovací optikou nosní a laryngoskopem, ušním mikroskopem. V komplikovaných případech spolupracujeme s odd. na Bulovce, FN Vinohrady a Motol, VFN Praha 2, U Nemocnice 2, případně odd. ORL nemocnice v Mladé Boleslavi a v Kladně.
Nabízíme také audiometrické vyšetření sluchu v tiché audiokabině, a preventivní prohlídky pro zaměstnance v hlučném prostředí i vyšetření sluchu na rizikové sporty.
Nabízíme aplikaci náušnic klasickým způsobem i nastřelením – po telefonickém objednání. Pacienty přijímáme bez objednání, možno i bez doporučení od 7.30 do 14.00 hodin, ve středu od 8.30 do 16.00 hodin, v pátek do 13.00 hodin. Smlouva se všemi zdravotními pojišťovnami. 

Ordinační hodiny jsou na našich webových stránkách www.orltuzarova.cz  včetně odkazu na možnost nikoliv nutnost objednání se přes aplikaci Návštěva Lékaře. 

MUDr. Irena Tuzarová

Patro: 3
Číslo dveří: 317
Telefon: +420 281 021 258
E-mail: orl@orltuzarova.cz
Web: www.orltuzarova.cz

 

!

dfgdgdfgd

317